Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 86x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Vyšehradský restaurant Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem. Používají jen kvalitní čerstvé suroviny, které dováží od českých farmářů i ze zahraničí. Nakupují sezónní zeleninu, která je inspiruje při přípravě netradičních sezónních nabídek. Denně chystají čerstvé pečivo ve své domácí pekárně, pracují na nejlahodnějších cukrářských výrobcích. 

V nabídce najdete tradiční plzeňské pivo z tanku a vytříbená vína z jihu Moravy i vzdálenějších vinařských oblastí za hranicemi. Kuchařský tým vyjde vstříc jakémukoliv kulinářskému přání.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vyšehradský kandelábr je moje oblíbená restaurace. Muži ocení tankovou Plzeň, já zase domácí limonádu, dobré rozlévané víno a výborné pokrmy. Zkuste kulajdu, je fakt top :-)
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Recenze bohužel nevyzní vůbec dobře. Rezervaci jsme vytvořili na štědrovečerní oběd s tchánem. Když jsme v dešti do restaurace dorazili, zjistili jsme, že je zavřeno. Tak to byla opravdu rána pod pás. Místo krásné vánoční pohody jsme zoufale sháněli podnik, kam by jsme se vrtli, já si vyslechla, že si mohl myslet, že to tak dopadne... Prostě díky za výborný vánoční den!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO