Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 118x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Vyšehradský restaurant Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem. Používají jen kvalitní čerstvé suroviny, které dováží od českých farmářů i ze zahraničí. Nakupují sezónní zeleninu, která je inspiruje při přípravě netradičních sezónních nabídek. Denně chystají čerstvé pečivo ve své domácí pekárně, pracují na nejlahodnějších cukrářských výrobcích. 

V nabídce najdete tradiční plzeňské pivo z tanku a vytříbená vína z jihu Moravy i vzdálenějších vinařských oblastí za hranicemi. Kuchařský tým vyjde vstříc jakémukoliv kulinářskému přání.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obchodní večeře v příjemném prostředí se skvělou obsluhou a výborným jídlem. Obsáhlé menu, kde si nelze nevybrat. Špičková tanková Plzeň doplňuje celkovou atmosféru podniku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Den předem jsem zamluvil polední menu pro 22 osob. Po příchodu do restaurace jsem byl mile překvapen elegantním salonkem a vstřícnou a ochotnou obsluhou. Jídlo bylo chutné a přinesené v rozumném čase. Jen bych upozornil řádně číst denní menu, jelikož já jsem přehlédl, že kuřecí biftek je bez přílohy (pouze jako obloha zeleninka). Nicméně kuchař odvedl sou práci výborně. Restauraci Kandelábr určitě doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná, pozorná a ochotná obsluha, naprosto fantastická a v Praze bezkonkurenční tanková plzeň, příjemné posezení a výborná kuchyně! Jídelní lístek znám celý a celý jsem ho asi i ochutnal a ještě nikdy jsem nebyl zklamaný!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO