Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 89x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Vyšehradský restaurant Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem. Používají jen kvalitní čerstvé suroviny, které dováží od českých farmářů i ze zahraničí. Nakupují sezónní zeleninu, která je inspiruje při přípravě netradičních sezónních nabídek. Denně chystají čerstvé pečivo ve své domácí pekárně, pracují na nejlahodnějších cukrářských výrobcích. 

V nabídce najdete tradiční plzeňské pivo z tanku a vytříbená vína z jihu Moravy i vzdálenějších vinařských oblastí za hranicemi. Kuchařský tým vyjde vstříc jakémukoliv kulinářskému přání.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tanková Plzeň pro pivaře :-p Super truper steaky. Jediné, co nemám na tédle restauraci ráda, že i když si objednáte místo v nekuřáckém prostoru, tak to není odděleno zdmi, takže i tak je to tam trochu cítit... Ale jinak doporučuju.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obchodní večere podpořená výborným pivem a kvalitní kuchyní. Od polévky až po dezert nebylo co vytknout. Obsluha i přes velký počet hostů neztrácela přehled a člověk měl celý večer pocit výborného servisu. Děkuji!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO