Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 101x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Vyšehradský restaurant Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem. Používají jen kvalitní čerstvé suroviny, které dováží od českých farmářů i ze zahraničí. Nakupují sezónní zeleninu, která je inspiruje při přípravě netradičních sezónních nabídek. Denně chystají čerstvé pečivo ve své domácí pekárně, pracují na nejlahodnějších cukrářských výrobcích. 

V nabídce najdete tradiční plzeňské pivo z tanku a vytříbená vína z jihu Moravy i vzdálenějších vinařských oblastí za hranicemi. Kuchařský tým vyjde vstříc jakémukoliv kulinářskému přání.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byl jsem příjemně překvapen zapečenou treskou v rajčatové omáčce. Z nealkoholických nápojů doporučuji domácí limonádu s ovocem - to není sice lesní, jak je napsáno v nápojovém lístku, ale i tak je dobrá.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Poměrně moderně působící restaurace, malinko do pivnicova. Polední menu za celkem slušné ceny a rádoby moderní způsob servírování, ale jídla jsou poměrně obyčejná a jaksi na český způsob, ač mají cizokrajné názvy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
do Kandelábru chodím pravidelně, vaří opravdu výborně, prezentace i porce jsou naprosto skvělé, personál je také velmi příjemný a ochotný, doporučuji jak na posezení s přáteli, tak na pracovní poradu
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO