Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 66x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Vyšehradský restaurant Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem. Používají jen kvalitní čerstvé suroviny, které dováží od českých farmářů i ze zahraničí. Nakupují sezónní zeleninu, která je inspiruje při přípravě netradičních sezónních nabídek. Denně chystají čerstvé pečivo ve své domácí pekárně, pracují na nejlahodnějších cukrářských výrobcích. 

V nabídce najdete tradiční plzeňské pivo z tanku a vytříbená vína z jihu Moravy i vzdálenějších vinařských oblastí za hranicemi. Kuchařský tým vyjde vstříc jakémukoliv kulinářskému přání.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Již po několikáté jsme odcházeli z této restaurace zklamáni, nyní zřejmě naposledy. Tentokrát bylo důvodem zklamání hlavně jídlo. Každé ze tří objednaných jídel postrádalo chuti. Lasagne byly rozvařené, palačinka měla hodně gumovou konzistenci, její náplň odpovídala spíše podniku nižší kategorie. Vrcholem bylo nejdražší jídlo z menu roštěná, nesmyslně zasypaná moukou. I přes snahu o originální vzhled jídla nelze kvalitu jídla hodnotit pozitivně. Bohužel to nebylo poprvé co dojem z oběda rozhodně neodpovídal úrovni, o kterou se tento podnik snaží.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
K obědu jsem si dala z nabídky gulášovou polévku a palačinky se špenátem a kuřecím masem. Polévka byla příliš zahuštěná moukou, úplně zbytečně, chuťově průměrná. Palačinky byly takové umělohmotné, kuřecí se špenátem mdlé, bez chuti, celé posypané nějakým levným sýrem, ani nezapečené.. Za tu cenu velké zklamání. Alespoň to díky rezervaci bylo rychlé, ne jako minule, když nás nechali asi 20 minut sedět na baru bez objednání než se uvolní stůl, i když se mezitím několik stolů uvolnilo. Ještě někdy v létě jsem byla v restauraci na večeři a jídlo bylo chutné, tentokrát velké zklamání.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Tohle byl propadák. Byli jsme v Kandelábru podruhé poslední dobu a na stůl jsme dostali gulášovku jak se školní jídelny a pak 3 jídla. Lasagne byly úplně rozvařené, podivná hmota. Palačinka byla jak guma. Roštěná obalená další jakousi hmotou (mouka?). Personál byl celkem OK, ale kofola za 17 vs. 2 Kč hodiny od hodiny jinak, to je zoufalství. Abych nekončil depresivně, tak prostředí je pěkný. Abych to shrnul - trochu to vypadá, že tu probíhá hra na něco, co v kuchyni vázne.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO