Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 266x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kalina cuisine & vins

Kalina Cuisine & Vins, gourmet restaurace byla otevřena 12. 11. 2012 jako společný projekt šéfkuchaře Mirka Kaliny a sommeliera Víta Hepnara. Cílem restaurace je nabídnout prvotřídní pokrmy harmonicky doplněné pečlivě vybraným vínem, jak již napovídá samotný název restaurace Kalina Cuisine & Vins. Přestože talíře, příbory i sklenice jsou od předních světových výrobců (Rosenthal, Sambonet, Riedl), není cílem vytvářet luxusní prostředí, ale pouze doplnit gastronomický zážitek.


 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Rozhodně jedna z nejlepších restaurací v Praze. Naprosto jedinečný Black Angus vysoký roštěnec, který si dala kamarádka, u mě trochu víc rozpaků. Moje dvě jídla mi přišla trochu překombinovaná (šneci po pražsku, telecí brzlík), podotýkám ovšem, že jsem byl silně nachlazený a zřejmě ne všechny chutě vyzněly tak jak měly. Proto, když uvedu, že chutě jak šneků, tak brzlíku se trochu v tom ostatním na talíři ztrácely, tak to berte jako ne zcela objektivní. Ale bearnská omáčka byla přesolená tutově. Takže bohužel jeden bod dolů.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO