Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 22x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kaldi fresh coffee bar

Přehled hodnocení
94% celkově
93% personál
90% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 17x
4 5x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Menší kavárnička s vlastní malou pražírnou kávy. Velmi útulné prostředí s milou obsluhou. Velký výběr kávy a slušný výběr lahodných dortů. Doporučuji k posezení, třeba s kamarádkou. :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kaldi fresh bar je příjemná utulná kavárna nedaleko centra, kde nabízí výborné cheescakeky a dobrou čerstvě umletou kávu, v zadní části je zařízení ve stylu retro
Kaldi fresh coffee bar Kaldi fresh coffee bar
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tento bar se nachází blízko centra Prahy, nabízí výbornou kávu, má i vlastní pražírnu, oceňuji velmi pěkný interiér, možnost si kávě vypujčit knihu nebo něco ke čtení a wifi
Kaldi fresh coffee bar
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Je to kavárnička s velice milou obsluhou a vynikající kávou, ke které dostanete i džbánek vody. Kávu si zde praží a je to zajímavá podívaná. Ceny jsou příznivé.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kaldi fresh coffee bar (cb) se nachází v blízkosti Botanické zahrady Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy Na Slupi, kousek od stejnojmenné tramvajové zastávky, kt. je jen 1 stanici od Karlova náměstí. Prostředí kavárny je ovlivněno divadlem, které je zjevně kavárníkům blízké. Čerstvost a chuť výborné kávy je zaručena pražením přímo v cb. Karafou kohoutkové vody zdarma Vás potěší ihned po příchodu. Karamelový a limetkový Cheesecake byly velmi dobré stejně jako špenátové Quiche a cizrnová polévka. Využili jsme rovněž možnost koupě čerstvě namleté (lze koupit i znkovou) Etiopské kávy domů. Návštěvu tohoto příjemného cb všem doporučujeme.
Kaldi fresh coffee bar Kaldi fresh coffee bar Kaldi fresh coffee bar
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do této kavárny chodím často a rád. Obsluhuje mě zde většinou 1 a ta samá obsluha a jsem s tou osobou více než spokojený. Usměvavá, komunikativní a rád poradí, co si vybrat. Doporučena mi byla jejich novinka - čokoládový cheesecake s hruškou, který byl výborný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi útulná vinárnička bez nepříjemného kuřáckého zápachu :-) Milý personál, výborný čaj, zákusky naproti Botanické zahradě, kde je krásná vánoční výstava.... takže příjemně strávené odpoledne
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Podnik jsem navštívil již po několikáté a vždy naprostá spokojenost. Obsluha velmi vstřícná, komunikativní a ochotná. Strava velice chutná, z nápojů prvně ochutnán ovocný čaj, který neměl žádnou chybu. Dostupnost je velmi příjemná - tramvaj: Botanická zahrada.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dnes jsme navštívili tuhle kavárnu s domácí atmosférou. Pán za barem byl moc přátelský a rád pomohl vybrat správný kafe a zákusek. Venku sice rekonstruují, takže podmínky jsou mírně ztížené, ale až to dodělají, bude to ještě hezčí jak zevnitř, tak z venku :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO