Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 20x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kaldi fresh coffee bar

Kavárna je pojmenována podle legendárního Etiopského pastevce - Kaldiho, jež objevil rostlinu kávovníku. Je situovaná v centru Prahy a můžete si zde vychutnat kvalitní vynikající kávu, jež si kavárna praží na vlastní pražičce. Ke kávě Vám personál nabídne také čerstvé šťávy a džusy, croissanty nebo dortíky. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tento bar se nachází blízko centra Prahy, nabízí výbornou kávu, má i vlastní pražírnu, oceňuji velmi pěkný interiér, možnost si kávě vypujčit knihu nebo něco ke čtení a wifi
Kaldi fresh coffee bar
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Je to kavárnička s velice milou obsluhou a vynikající kávou, ke které dostanete i džbánek vody. Kávu si zde praží a je to zajímavá podívaná. Ceny jsou příznivé.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kaldi fresh coffee bar (cb) se nachází v blízkosti Botanické zahrady Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy Na Slupi, kousek od stejnojmenné tramvajové zastávky, kt. je jen 1 stanici od Karlova náměstí. Prostředí kavárny je ovlivněno divadlem, které je zjevně kavárníkům blízké. Čerstvost a chuť výborné kávy je zaručena pražením přímo v cb. Karafou kohoutkové vody zdarma Vás potěší ihned po příchodu. Karamelový a limetkový Cheesecake byly velmi dobré stejně jako špenátové Quiche a cizrnová polévka. Využili jsme rovněž možnost koupě čerstvě namleté (lze koupit i znkovou) Etiopské kávy domů. Návštěvu tohoto příjemného cb všem doporučujeme.
Kaldi fresh coffee bar Kaldi fresh coffee bar Kaldi fresh coffee bar
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO