Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 14x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kaldi fresh coffee bar

Kavárna je pojmenována podle legendárního Etiopského pastevce - Kaldiho, jež objevil rostlinu kávovníku. Je situovaná v centru Prahy a můžete si zde vychutnat kvalitní vynikající kávu, jež si kavárna praží na vlastní pražičce. Ke kávě Vám personál nabídne také čerstvé šťávy a džusy, croissanty nebo dortíky. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dnes jsme navštívili tuhle kavárnu s domácí atmosférou. Pán za barem byl moc přátelský a rád pomohl vybrat správný kafe a zákusek. Venku sice rekonstruují, takže podmínky jsou mírně ztížené, ale až to dodělají, bude to ještě hezčí jak zevnitř, tak z venku :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z nejlepších kaváren, kterou jsme měli možnost navštívit. Vynikající dezerty i káva, skvěle servírovat milou obsluhou a ve stylovém prostředí, kde si odpočívejte od všeho ostatního. Doporučuje 10 Honzů z 10.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tato kavárna dela opravdu lahodne capuccino. Karamelovy chesscake byl vynikajici i krasne vypadal. Porce byla odpovidajici. Jen byla trochu zima asi jeste netopili.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO