Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kajetán Bar

Kajetán Bar nabízí příjemné posezení ve stylových prostorech, rozsáhlou nabídku míchaných alko i nealko drinků, k zakousnutí pak třeba vynikající nakládaný hermenlín, pizza nebo pikantní utopenec. Pro milovníky piva točí Pillsner Urquell, Gambrinus a Stella Artois. Nabízí rovněž pořádání firemních oslav, soukromých narozeninových párty, rautů a večírků. Možnost posezení v klidném a příjemném prostředí letní zahrádky s obsluhou. Šipky, stolní fotbal, videohry, reprodukovaná hudba, jukebox, sledování sportovních přenosů na velkoplošném plátně, zdarma přístup k internetu prostřednictvím vlastní WiFi. Vynikající poloha nedaleko I. P. Pavlova, dobré dopravní spojení MHD tramvají č. 6 a 11, případně noční tramvají č. 56.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO