Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Kafírna U Velkého vozu

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
S kamarádkou jsme zaskočily posedět do naší oblíbené malostranské kavárničky. Daly jsme si krambuli, horký hruškový džus s hruškovicí, skořicí a hřebíčkem. Doporučuji k návštěvě.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V kavárně vládne příjemná a pohodová atmosféra. Na Silvestra zde bylo opravdu nabito, ještě že jsme měly rezervaci. Chodíváme sem speciálně na krambuli, nejraději v zimně, když mrzne a je sníh.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kafírna je velmi malá malostranská kavárnička s dobrou dostupností. Vládne zde velmi příjemná atmosféra, ale bohužel zde bývá dost zakouřeno, což je nepříjemné.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Malá kavárnička, která dýchá malostranskou prvorepublikovou atmosférou. Je zde ale bohužel hrozně zakouřeno. Podnik navštěvují hlavně místní malostraňáci, ale zavítají i cizinci.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kafírna je naše srdeční záležitost. Pravidelně sem každý rok zavítáme o silvestra při odpoledních toulkách Prahou. Je to malý, ale opravdu velmi příjemný podnik.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO