Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Cukrárna Kafé Ma Té

 Kafé Ma Té vyrábí lahodné zákusky a dorty. Mimo produktů vlastní výroby může hostům nabídnout poháry, kopečkovou zmrzlinu vyhlášeného dodavatele, alkoholické i nealkoholické koktejly a výbornou kávu. To vše si zákazníci mohou vychutnat v příjemném prostředí. Cukrárna také nabízí snídaňové menu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Super posezení, i s dětmi (je zde dětský koutek, kde si můžou děti hrát). Příjemná obsluha, velký výběr výborných zákusků i výborná kávička k tomu. A k tomu krásná výzdoba.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Trochu jsme s manželkou tuto cukrárnu hledali - na mapě (mapy Seznam) je uvedená na ulici Svárov 1055, v blízkosti Domu kultury). Našli jsme ji na křižovatce ulic Žerotínova a Smetanova, jak je správně uvedeno na mapě od RESTu. Náladu nám vylepšila dobrá káva, solidní prostředí i obsluha. Víme, kam příště zajít na kafe.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO