Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Kafe komedie

Přes den vstřícná a diskrétní kavárna, večer a v noci bar a hudební club v jednom. Ideální místo na osobní nebo firemní párty, pracovní schůzky.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Kafe Komedie je kuřácký podnik, počítejte s tím i když si rezervujete nekuřácká místa a i když se hodinu před představením přestává kouřit, načichnete. Víno Chardonnay příjemně překvapilo, pivo bylo také dobré.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Největší výhodou tohoto podniku je, že ačkoli je v centru, je velmi klidný a mnoho lidí tam nepotkáte. Co se týče prostředí, jde o typickou kavárnu se specifickou atmosférou.
Celkově    
personál 1
prostředí 5
jídlo 2
Minulý týden jsme měli skvělou obsluhu, tento týden to vázlo. Rezervaci jsme prosili u konkrétních stolů, při piáně a nakonec nás usadili na opačný konec za roh, takže sme na piáno ani neviděli. Slečna říkala, že měli na večer jen jednou rezervaci, tak nevím kde nastal problém splnit našich požadavek. Taky kromě ztvrdlýho hermelínu a quiche nic k jedení. Nato, že jste měli plánovanou akci by jsme čekaly v tomhle směru väčší předvídavost. Zachránil to jen milý číšnik.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO