Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Informace Kafe Kafe

Přijďte do Kafe Kafe na "FAKT DOBRÝ KAFE“, ale i "VÍCEKAFE“, "LATÉKAFÉ“, či něco "DOKAFE“, mají také propriety na výrobu “KAFEDOMA“ včetně vynikající kávy, kterou si na doma u nich můžete také zakoupit. Samozřejmostí je KAFESSEBOU. Připravují FRESH PANINNI, SANDWITCHE a sladké deserty, zákusky, a jiné dobroty.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Zaskočila jsem jen na rychlou kávu a oblozeny toast a byla jsem spokojená. Prostředí je příjemné, moderní a obsluha byla ochotná. Plus mají za lahodnou vůni linoucí se do všech stran :)

Jerr
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno