Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

25.května končí krizová opatření, která zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Výjimkou jsou podniky s venkovními trasami a zahrádkami, které se mohou otevřít hostům již 11. května. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz

6 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Kafé Fantazie

Zastavte se v čase s kavárnou plné fantazie, která vás provede průřezem dob minulých. Můžete si pochutnant na výborné kávě či pivních speciálech. Mimo jiné májí vždy něco i pro ty, co strádají hladem - pochoutky mexické i české kuchyně. Každou středu se pořádají večery s živou hudbou. Prostory jsou také vhodné pro rodinné oslavy a firemní večírky. Vaše malé ratolesti či psí milačci jsou též vítáni!

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba