Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

10 fotek
Na mapě

Informace Kafé Brod

V působivé kavárně Kafé Brod doporučují sladkou tečku z jejich zákuskového baru. I nabízené maličkosti k jídlu zasytí hlad a vy si tak vychutnáte výtečnou svačinku v útulné atmosféře.

Tato kavárna je to nejlepší místo pro setkání s přáteli či čtení oblíbené knížky u výborné kávy i jídla. Díky ochotné obsluze se tu budete cítit jako doma. 

Součástí je také venkovní zahrádka pro vás, vaše přátele či rodiny s dětmi, kde můžete posedět a odpočinout si za slunečných i chladnějších dnů.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba