Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Kaf Kafe

Příjemné místo pro schůzku, kde vás pohostí kávou, ale také chutnými zákusky. Kavárna v centru Místku nabízí dorty a zákusky vlastní výroby, plné ořechů a čokolády z poctivého másla, tvarohu, jogurtu a čerstvé šlehačky. Kdo má ale raději ke kávě domácí chlebíčky, bude určitě také spokojen.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Kavárna je umístěná v dobrém místě, kde je celkem velká koncentrace lidí. Proto je dobré si místo předem rezervovat. Odměnou je příjemná a poměrně rychlá obsluha, káva výborné chutě. I koláčky jsou dobré, atd. Doporučujeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Kavárna v centru Frýdku-Místku, výborná káva, dále jsme měli možnost si vybrat z bohaté nabídky : Zrovna přivezli čerstvé zákusky, koláče....Kromě toho velice příjemná obsluha. Vydáni účtenky EET bez problému a rychle.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme odprovodit dceru a vnučku (odjezd do Vídně), tak jsme se potom zastavili na kafe a na "pokec" v této velice frekventované cukrárně a kavárně (poloha podniku je prostě super). Zrovna přivezli zákusky, tak ke kávě jsme neodolali - výborné. potom ještě půl litru Radegastu a dvě deci Pálavy (omlouvám se za nevyžádanou reklamu). Paráda.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO