Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Kaf Kafe

Příjemné místo pro schůzku, kde vás pohostí kávou, ale také chutnými zákusky. Kavárna v centru Místku nabízí dorty a zákusky vlastní výroby, plné ořechů a čokolády z poctivého másla, tvarohu, jogurtu a čerstvé šlehačky. Kdo má ale raději ke kávě domácí chlebíčky, bude určitě také spokojen.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Kavárna je umístěná v dobrém místě, kde je celkem velká koncentrace lidí. Proto je dobré si místo předem rezervovat. Odměnou je příjemná a poměrně rychlá obsluha, káva výborné chutě. I koláčky jsou dobré, atd. Doporučujeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Kavárna v centru Frýdku-Místku, výborná káva, dále jsme měli možnost si vybrat z bohaté nabídky : Zrovna přivezli čerstvé zákusky, koláče....Kromě toho velice příjemná obsluha. Vydáni účtenky EET bez problému a rychle.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme odprovodit dceru a vnučku (odjezd do Vídně), tak jsme se potom zastavili na kafe a na "pokec" v této velice frekventované cukrárně a kavárně (poloha podniku je prostě super). Zrovna přivezli zákusky, tak ke kávě jsme neodolali - výborné. potom ještě půl litru Radegastu a dvě deci Pálavy (omlouvám se za nevyžádanou reklamu). Paráda.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO