Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 78x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace K The Two Brothers

Přehled hodnocení
93% celkově
92% personál
89% prostředí
92% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 53x
4 21x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
K The Two Brothers is an excellent Indian restaurant. I went there on the recommendation of my dinner guest and I was very happy. The location was very nice, the staff extremely attentive, and the food spectacular.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Asi jedna z nejlepších indických v Praze. Jediná nevýhoda - trošičku dražší a personál neumí česky. Jídelní lístek je nicméně v češtině normálně veden, takže ten odbourá případné jazykové bariéry :).
Restaurace K The Two Brothers Restaurace K The Two Brothers Restaurace K The Two Brothers
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající jídlo, kterému se nedalo absolutně nic vytknout. Obsluha milá. Při objednavce číšník upozorňoval jestli jsou vybraná jídla s omáčkou nebo ne a dotazovat se jak moc je chceme palivá. 100% doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Interiér restaurace je moc zajímavý, křesílka jsou pohodlná. Samotné jídlo nám moc chutnalo - vyzkoušeli jsme Chicken Tikka Masala a Methi Malai Chicken. U obou byla výborná omáčka a křehké šťavnaté maso, doporučuji. Jen Naan bych ocenila nadýchanější, ale chuťově byl také dobrý.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace jsme dorazili s přítelkyní na pozdní oběd. Byli jsme tam sami, ale vůbec to nebylo nepříjemné. Ačkoliv obsluha hovoří pouze anglicky, ničemu to nevadí i když nejste zrovna dobří mluvčí. Jednak jsou velmi vstřícní a jídelní/nápojový lístek je veden anglicky + česky. Objednávka tedy není problém. Je zde velmi příjemné a hezké prostředí (ač jistému kýči se nevyhnete). Konečně k nabídce jídla, opravdu si vyberete. Od specialit tandoor, přes několik variant přílohové rýže až po mé oblíbené omáčky je jídelní lístek vskutku nepěchovaný indií. A chutnou!!! Výhodou je, že žádný z pokrmů není principiálně pálivý či nepálivý, u každého vybraného jídla si můžete říct, jak hodně ostré ho chcete a tak Vám ho také připraví. Z restaurace si mimo pocitu příjemné atmosféry (od židle až po toaletu) odnášíme opravdový gurmánský zážitek. Vřele doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Excellent! Can't say enough about ambiance and service. Best deal in our short stay in Prague, lots of food, excellent service, and really good food...just shy of 5 stars. Make the trip to K Two!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO