Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 71x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace K The Two Brothers

Přehled hodnocení
92% celkově
91% personál
89% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 47x
4 20x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace jsme dorazili s přítelkyní na pozdní oběd. Byli jsme tam sami, ale vůbec to nebylo nepříjemné. Ačkoliv obsluha hovoří pouze anglicky, ničemu to nevadí i když nejste zrovna dobří mluvčí. Jednak jsou velmi vstřícní a jídelní/nápojový lístek je veden anglicky + česky. Objednávka tedy není problém. Je zde velmi příjemné a hezké prostředí (ač jistému kýči se nevyhnete). Konečně k nabídce jídla, opravdu si vyberete. Od specialit tandoor, přes několik variant přílohové rýže až po mé oblíbené omáčky je jídelní lístek vskutku nepěchovaný indií. A chutnou!!! Výhodou je, že žádný z pokrmů není principiálně pálivý či nepálivý, u každého vybraného jídla si můžete říct, jak hodně ostré ho chcete a tak Vám ho také připraví. Z restaurace si mimo pocitu příjemné atmosféry (od židle až po toaletu) odnášíme opravdový gurmánský zážitek. Vřele doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Excellent! Can't say enough about ambiance and service. Best deal in our short stay in Prague, lots of food, excellent service, and really good food...just shy of 5 stars. Make the trip to K Two!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
This will be our most favorite Indian restaurant in Prague! The food is delicious and the service is great! Probably better to make a reservation beforehand, it was pretty full.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Probably the best Indian in Prague. A little bit more expensive than the average, but food is totally worth it. Every single course is delicious and well presented.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jehneci vyborne, kureci tikka masala jeste lepsi, prijemny personal...
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Autentické prostředí, skvěle jídlo a velice pozorná a milá obsluha, to mě překvapilo asi nejvíce. Na nic jsme nečekali, kdykoliv jsem se jen podíval, hned ke mě běžel číšník, zda je vše v pořádku. Také poradil s výběrem jídla a velice ochotně vse vysvětlil. Připadal jsem si jak v bavlnce. Jídlo bylo výborné, hlavně polévka, jediné, co bych mohl vytknout je málo slané hlavní jídlo, ale to je spíše věc vkusu. Porce byly obrovské, ceny naprosto adekvátní. Za jídlo pro dva - pití, polévka, hlavní chod, příloha, káva jsme dali okolo 1.000 Kč.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Best Indian I have ever eaten! Excellent service too, priced very fairly!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurant has its atmosphere which is underlined by excellent communicative personal able to recommend and tells you the story about the meal. Meal was very nice but if I take the price and value I have to say it is a bit overpriced.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO