Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 54x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace K The Two Brothers

Přehled hodnocení
92% celkově
91% personál
90% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 35x
4 16x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
the best!
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádherné prostředí, kde Vás hned uchvátí obrovské obrazky indické tématiky po stěnách. Obsluha velice příjemná ale s češtinou tu nepochodíte, jen anglicky. Mistři kuchaři produkují skvělé pokrmy a z velkého výběru chutí vše skvěle tak, jak se na indickou restauraci patří :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostřední a pozorná a příjemná obsluha. Jídlo naprosto senzační. Na lístku není předem uvedená pálivost, tu si volíte až při objednávání na stupnici od jedné do desíti. Ochutnali jsme spoustu zajímavých věcí, které jsme předtím nikdy nejedli. Poznámka na závěr - veškerý personál jsou Indové a nemluví česky, veškerá komunikace je v angličtině. Cenově je jídlo spíše dražší, hlavní jídlo se bez přílohy pohybuje okolo 220-300 Kč. Ale s tím jsme počítali a stálo to za to.
Celkově  
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Personál nás usadil na neuvěřitelně hrozné místo - stůl byl spíše kávový než jídelní, tzn. všechny nás ze sedění bolela záda. Navíc byl tento stůl hned naproti vhodovým dveřím, takže na nás pořád mířila světla od projíždějících aut - a to přímo do očí! Personál ochotný a aktivní do chvíle, než jsme dojedli hlavní chody. Potom jsme se asi stali neviditelnými a kdybychom asi po 20 minutách nezavolali, že bychom si třeba dali i nějaké další pití a dezert, asi bychom se ani nedočkali. Jídlo samotné bylo průměrné až výborné, podle toho, které - naprosto úžasná byla curry, rýže i chlebové placky, předkrmy tak skvělé nebyly, s výjimkou smaženého špenátu. Celkově bych se asi ještě někdy vrátila, ale určitě mají dost věcí ke zlepšení.
Celkově  
personál 2
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Charming ambience, delicious meal, and professional, friendly service - this restaurant has it all!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Pomalejší personál, měli plnou restauraci, tak se člověk musel sám hlásit, aby si ho všimli. Jinak vše naprosto super výborné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO