Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 101x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace K The Two Brothers

Přímo pod Petrskou věží se můžete přenést do indického království Kapurthala z Pandžábu do restaurace K The Two Brothers. Ze stěn na vás hledí jeho maharadža Jagatjit Singh, gurmán a cestovatel. Podnik navozuje atmosféru 19. století na panovníkově dvoře. Restaurace nabízí svým hostům autentickou indickou kuchyni, příjemnou obsluhu, diskrétní servis, dokonalý úsměv a lákavé jídlo, které v Praze hned tak někde neochutnáte. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
One of the best indian restaurants in Prague. The food is always delicious and I love the fact that you can choose the spice level between 1-10. This allows everyone to pick their preference and enjoy the dish their own way. I love spicy food and normally choose 6-7 spice level. The staff are always welcoming and friendly. I highly recommend booking in advance!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
"K" bratři opět nezklamali a připravili pro nás i rodinu ten pravý indický zážitek. Profesionální obsluha v každém směru a lahodné indické pokrmy vycházející z kuchyně Vás nutí vrátit se zas a znovu. Doporučení: při volbě pálivosti na stupnici 1-10 volte max. 4 ;)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO