Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 71x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace K The Two Brothers

Restaurace K the Two Brothers nabízí svým hostům autentickou indickou kuchyni, příjemnou obsluhu, diskrétní servis, dokonalý úsměv a lákavé jídlo, které v Praze hned tak někde neochutnáte. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace jsme dorazili s přítelkyní na pozdní oběd. Byli jsme tam sami, ale vůbec to nebylo nepříjemné. Ačkoliv obsluha hovoří pouze anglicky, ničemu to nevadí i když nejste zrovna dobří mluvčí. Jednak jsou velmi vstřícní a jídelní/nápojový lístek je veden anglicky + česky. Objednávka tedy není problém. Je zde velmi příjemné a hezké prostředí (ač jistému kýči se nevyhnete). Konečně k nabídce jídla, opravdu si vyberete. Od specialit tandoor, přes několik variant přílohové rýže až po mé oblíbené omáčky je jídelní lístek vskutku nepěchovaný indií. A chutnou!!! Výhodou je, že žádný z pokrmů není principiálně pálivý či nepálivý, u každého vybraného jídla si můžete říct, jak hodně ostré ho chcete a tak Vám ho také připraví. Z restaurace si mimo pocitu příjemné atmosféry (od židle až po toaletu) odnášíme opravdový gurmánský zážitek. Vřele doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Excellent! Can't say enough about ambiance and service. Best deal in our short stay in Prague, lots of food, excellent service, and really good food...just shy of 5 stars. Make the trip to K Two!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO