Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 107x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace K The Two Brothers

Přímo pod Petrskou věží se můžete přenést do indického království Kapurthala z Pandžábu do restaurace K The Two Brothers. Ze stěn na vás hledí jeho maharadža Jagatjit Singh, gurmán a cestovatel. Podnik navozuje atmosféru 19. století na panovníkově dvoře. Restaurace nabízí svým hostům autentickou indickou kuchyni, příjemnou obsluhu, diskrétní servis, dokonalý úsměv a lákavé jídlo, které v Praze hned tak někde neochutnáte. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo bylo jako obvykle velmi dobré, možná by jen mohla být lepší konzistenčnost ohledně pálivosti - moje dvojka byla pálivější než přítelova trojka, a to podstatně. Co mi ale na této restauraci vadí, je, že číšníci nemluví česky. Když jsem sem šla, zapomněla jsem to, a moji rodiče, které jsem na včeři zvala, anglicky nehovoří, pro ně to tedy nebyl moc příjemný zážitek. U kebabu by také bylo vhodné uvádět, že je to podstatně menší porce jídla než třeba u curry.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO