Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Just cafe

Kavárny Just Cafe nabízí příjemné posezení v klidném a útulném prostředí na Praze 7. Najdete ji nedaleko Výstaviště Holešovice, kousek od Národní Galerie. Podává se zde výborná italská káva Danesi (pro maminky a sportovce k dispozici káva bez kofeinovou), horké husté italské čokolády Danesi, sypané čaje Althaus . Pro vyznavače „božského moku“ mají světlé, polotmavé i tmavé pivní speciály Ferdinand a hlavně vína z vyhlášeného moravského vinařství Baloun. Dále Vám rádi přímo na místě připraví čerstvý, osvěžující nápoj z Vámi vybraného ovoce. Kdo má odvahu zhřešit, nabízí zde také úžasné zákusky, které jsou vyráběny jen z kvalitních surovin jako je Mascarpone, med, ořechy, pravá šlehačka a jiné kvalitní suroviny - žádné náhražky! Hladové krky nasytí zapečenou plněnou Panini, Bagelem nebo Croissantem. Kavárna nabízí příjemnou obsluhu, příjemné prostředí, kvalitní nápoje a občerstvení za rozumné ceny, wi-fi free, denní tisk. Rádi Vám připraví rodinnou oslavu či firemní akci.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO