Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

8 fotek
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Just! Bagel

Hledáte místo, kde si dát dobrou snídani? Díky podniku Just Bagel se můžete setkat s vašimi kolegy nebo přáteli hned po ránu a dát si vynikající snídani. Během týdne se snídaňová nabídka podává od 7:30 a o víkendu od 9 do 12ti hodin. Just Bagel nabízí celou řadu opečených a obložených bagelů, které jsou poctivé, čerstvé a velmi chutné a hlavně nasytí! Pokud nejste ranní ptáče, nezoufejte, protože Just Bagel má otevřeno každý den až do 21 hodin a některý z vynikajících bagelů tak můžete ochutnat i v jinou denní dobu. Just Bagel nabízí celou řadu nápojů včetně jemné italské kávy Portioli, deseti druhů vynikajícího sypaného čaje Coccole, dále čerstvou šťávu z pomerančů, fresh jogurty, domácí ledový čaj apod. Nekuřácký interiér působí svěže a pokocháte se zde originálními komiksovými obrazy Patrika Saudka. Jídlo i nápoje si z Just Bagel také můžete odnést s sebou. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno