Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotky
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Jindřiška

Provoz restaurace s pivnicí a sport barem. Nabídka přenosu sportovních událostí a klání. Pořádají zde oslavy a večírky. K dispozici stolní fotbal, zahrádka. Vaří a podávají též obědové menu.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 2
  • Prostředí: 3

Vepředu slušná hospoda / pivnice, která má určitě své štamgasty, o tom žádná. Restaurace vzadu je obyčejnější. Tvarůžková jídla byla konec konců fajn, rozhodně mají slušný potenciál, jenom jej rozvinout! Jenom škoda, že jídlo bylo nadmíru mastné a zeleninová obloha přesně dva plátky okurky a dva kousky rajčete... Pivo šlo kus pod míru a obyčejná voda - 0,5 l za 40 Kč - FUJ! Slečna servírka byla znuděná až na půdu, tedy já jsem taky nemetal kozelce, ale já tam nepracuju, že? Asi už tam nepřijdu, nemám k tomu totiž důvod.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba