Nevíte ještě co k Vánocům? Darujte voucher do restaurace.

Ukázat vouchery
5 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace Jiná Krajina Kodaňská

Základní koncept je mít vždy čerstvé suroviny - některé pěstovány ve vlastním skleníku, profesionální šéfkuchaři a příjemná obsluha. K jídlu si vybere snad každý - jídelníček má široký rozsah - na své si přijdou milovníci čerstvých ryb, vegetariáni i "fanoušci" pořádného fláku masa.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Do Jiné krajiny chodíme na obědy pravidelně a rádi. Vždy si pochutnáme. Personál je milý a vstřícný. S výjimkou paní, která nás občas obsluhuje a bylo tomu tak bohužel i dnes. Chápeme, že v restauraci je přes oběd rušno a že rychlý a efektivní personál je potřeba, ale postup, kdy si člověk pomalu ještě ani nevslékne kabát a je dotázán na druh polévky stylem "makáme, makáme, nezdržujeme" a druhé jídlo přisviští na stůl asi miutu po polévce, celý dojem z oběda kazí. Stoly nejsou dostatečně velké na to, aby se tam každému hostu vešelo druhé jídlo i polévka a také samozřejmě druhé jídlo po dobu dojídání polévky chladne. Budeme rádi, když tato zpětná vazba padne na úrodnou půdu, protože jinak je restaurace Jiná Krajina naše oblíbená.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace