Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

JIMI CLUB bowling a restaurace

Nabízíme Vám 2-dráhový provázkový bowling v UV provedení firmy Strojsport Prostějov. Na každé z nich může hrát až 8 hráčů. Hráči mohou utvořit družstva a soutěžit mezi sebou v rámci jedné dráhy, ale i proti sobě spojením dvou drah. Při větším počtu hráčů je dobré rezervovat si obě dráhy. Celoročně sec pořádají bowlingové turnaje a ligy o zajímavé ceny Kapacita prostor a široký výběr jídel (restaurace) umožňuje nabídnout Vám možnost pořádání Vašich firemních akcí, ale také rodinných oslav či posezení s přáteli, na kterých se můžete příjemně pobavit při hře bowlingu, kulečníku, biliáru či šipek. JIMI Club Restaurace s výbornou kuchyní a příjemnou obsluhou nabízí velké množství vynikajících jídel. Pro občerstvení je možno vybrat si ze širokého sortimentu nabízených nápojů.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO