Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 48x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Jihoměstský pivovar s restaurací

Jihoměstský pivovar je pivovarem restauračním. Co to znamená? Že vám nabízí posezení v příjemném prostředí u kvalitního piva, které si sami vaříme přímo v prostorách restaurace! Pivo se vaří v nádherných měděných varnách, ty navrhl známý milovník piva a dobrého jídla František Richter. Ochutnat můžete jedenáctku nebo klidně i čtyřiadvacítku – v tomto rozmezí stupňů se tu pivo vaří. U experimentálních varů piva není horní hranice dána. Vedle vynikajícího piva, které je uvařeno a opečováváno zkušenými sládky, si můžete dopřát něco k snědku z naší vybroušené kuchyně. Jedná se o tradiční českou kuchyni, obohacenou prvky mezinárodní gastronomie. Jihoměstský pivovar jsme otevřeli v březnu roku 2010. Zrekonstruován byl z tepelné kotelny, která „zkrášlovala“ Jižní město. Otevřením pivovaru jsme, jak alespoň doufáme, přispěli ke zkvalitnění kulturního života v této části Prahy. Nejenže plánujeme hudebně-zábavné pořady, ale víme, že i gastronomie musí mít určitou kulturu ... Přijďte to vyzkoušet!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jihoměstský pivovar nás nikdy nezklame. Výborné pivo a v neděli super zábava s kvízi. K jídlu doporučuji guláš a perfektní domácí brambůrky s omáčkami - dáváve si je zde pokaždé.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Jihoměstský pivovar určitě stojí za návštěvu , protože se tam dobře vaří . Mají dobré pivo a hlavně musím ocenit , že prostory celého pivovaru jsou nekuřácké . Určitě se vrátíme .
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi prijemne pivnicove prostredi, vyborne pivecko a chutovky k pivku jen kousek od metra HAje, rozhodne doporucuji za navstevu vsem pivarum i jejich milym polovickam :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO