Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Jihočeská Hostěnice

Restaurace „Jihočeská Hostěnice“ Vám nabízí příjemné posezení a výborné jídlo ve zcela novém originálním interiéru. Můžete si tu pochutnat nejenom na tradiční české kuchyni, ale také na vytříbené mezinárodní kuchyni. V nabídce je točené pivo Pilsner Urquell, lahodná káva Dallmayr a široký výběr vín převážně od moravských vinařů. Restaurace disponuje 80 místy a je přizpůsobena na pořádání společenských akcí, narozeninových, promočních i svatebních oslav, firemních večeří a obědů. V letních měsících je otevřena zahradní restaurace pro 50-60 osob, zčásti je zastřešená.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Překrásný interiér a výborný foodstyling, ovšem zklamání z jídel. Jídla jsou dochucována umělými přísadami, salát plaval v octové vodě, tousty ostudné, dýňový krém chutnal jako frankfurtská polévka, svíčková a jelení plec slušné, ale okoralé knedlíky. Chybí plná a čerstvá chuť jídel. Bohužel to nezachránil ani milý, ale trochu bezradný personál.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO