Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Jihočeská Hostěnice

Restaurace „Jihočeská Hostěnice“ Vám nabízí příjemné posezení a výborné jídlo ve zcela novém originálním interiéru. Můžete si tu pochutnat nejenom na tradiční české kuchyni, ale také na vytříbené mezinárodní kuchyni. V nabídce je točené pivo Pilsner Urquell, lahodná káva Dallmayr a široký výběr vín převážně od moravských vinařů. Restaurace disponuje 80 místy a je přizpůsobena na pořádání společenských akcí, narozeninových, promočních i svatebních oslav, firemních večeří a obědů. V letních měsících je otevřena zahradní restaurace pro 50-60 osob, zčásti je zastřešená.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Doporučuji příjemné prostředí i obsluha
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace působí přátelským a útulným dojmem. Dali jsme si kulajdu, která byla vynikající, já jsme měla kapří hranolky s křenovým dipem a manžel kuřecí s bylinkovým máslem a grilovanou zeleninou. Moc jsme si pochutnali.
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Překrásný interiér a výborný foodstyling, ovšem zklamání z jídel. Jídla jsou dochucována umělými přísadami, salát plaval v octové vodě, tousty ostudné, dýňový krém chutnal jako frankfurtská polévka, svíčková a jelení plec slušné, ale okoralé knedlíky. Chybí plná a čerstvá chuť jídel. Bohužel to nezachránil ani milý, ale trochu bezradný personál.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO