Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Jihlavský Parlament

Restaurace je určena pro širokou veřejnost obyvatel Jihlavy i přespolních návštěvníků. Je také ideálním místem pro pracovní obědy či rodinná setkání.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Oběd v restauraci Parlament už podruhé stál za to. K pití domácí mixované limonády z ovoce a velmi vstřícný personál je pouze zlomek toho, proč jít právě tam. Kuřecí stehno s hříbkovou omáčku bylo vynikající, snad jen sojovka nebyla nutná. Za to vepřovému rib-eye medium rare steaku se nedalo nic vytknout. Propečený přesně jak má být a růžičková kapusta se k němu skvěle hodila. Lívance a panna cotta byla lahodná. Prostě skvělé jídlo za dobrou cenu!
Restaurace Jihlavský Parlament Restaurace Jihlavský Parlament Restaurace Jihlavský Parlament Restaurace Jihlavský Parlament
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Při návštěvě Jihlavy jsme se rozhodli povečeřet v této restauraci a nemůžeme hodnotit jinak, než na výbornou. Jídlo úžasné, obsluha perfektní. Rádi se sem vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Takto si představuji kvalitní restauraci! Milý, usměvavý a velmi vstřícný personál. Kuchyni se nedá naprosto nic vytknout. Opravdu gastronomický zážitek. Byli jsme maximálně spokojeni.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO