Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Ježkova Bašta

Cílem Ježkovy Bašty je skloubit znalosti, postupy a recepty s vlastními zkušenostmi moderního pojetí restauračního zařízení. Chtějí Vám nabídnout  posezení v příjemném stylovém prostředí, kvalitní českou kuchyni, tradiční plzeňské pivo nebo sklenku dobrého vína. Samozřejmostí je dobrá káva, zmrzlinový pohár nebo míchaný nápoj u baru. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Přestože jsme neměli rezervaci, tak se pro nás, v jinak obsazené restauraci 2 místa našla. Personál byl velmi milý, dostali jsme doporučení na chutnou krmi, také rychlost, s jakou jsme byli obslouženi byla ukázková. Samozřejmostí je zabalení nesnězeného jídla s sebou.

  • Uživatelská fotka z Ježkova Bašta
Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno