Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

2 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Jezerka u divadla

Restaurace Jezerka u divadla se nachází vedle stejnojmenného divadla a můžete si zde vychutnat čepované pivo nebo využít polední nabídky jídel.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  5

Kdyby tato restaurace nebyla přímo v budově divadla, nedokážu si představit, kde by brala své zákazníky. Obsluhoval nás arogantní mladík, který měl potřebu nás školit o tom, že když něco chceme, musíme přijít co nejdříve. Přišly jsme více než hodinu před představením a stejně byl problém objednat si i pouhou paštiku, ani paštika se neobešla bez školení o tom, jak se brzký příchod vyplatí. Nechodím do restaurace, abych poslouchala moudra nějakého pubescenta, který má pocit, že když pracuje v restauraci, může si dovolit poučovat svoje zákazníky. Vzhledem k tomu, jak na pana číšníka koukali ostatní zákazníci v místnosti s námi, troufám si tvrdit, že je poučoval úplně stejně. Pokud přijdeme do restaurace více než hodinu před představením a trvá to 15 minut, než nám místní genius donese vůbec nějaký lístek, asi nebude chyba v nás, ale v obsluze.

Kateřina Tošnarová
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Lukáš
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba