Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 60x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Jewel Café Bar

Jewel Café Bar je elegantní podnik, který sídlí v historické budově jen pár kroků od Václavského náměstí. Čeká vás tu moderní kuchyně, exkluzivní interiér s mozaikou z více než 10 000 krystalů, luxusní designový nábytek a ambientní atmosféra.

Těšte se na trendy kuchyni, která nabízí lehká jídla z čerstvých surovin. Menu tu pravidelně obměňují. Bar se pyšní širokým výběrem alkoholických a nealkoholických koktejlů z celého světa, pochutnat si můžete například na speciální Bloody Mary kolekci. Bohatá je nabídka českých a zahraničních vín. Dostanete tu i prestižní šampaňské Alfred Gratien.

Zárukou zábavy v Jewel Café Baru je skvělá hudba pod taktovkou vybraných DJs.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
We enjoyed our meal in the restaurant and bar area which is stylishly decorated and has outdoor seating. The menu is small but it had a variety of meal choices. The cocktail and drinks list was excellent. Service was friendly and professional.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
We enjoy the calm, relaxed atmosphere overall; the ambiance inside is lovely; out of doors the street is quieter than most in Prague 1. Always - excellent service! Please let František choose a wine for you, he will make the right choice. Food menu is large enough to satisfy cravings, yet small enough never to confuse... and it's delicious, and do try the lime granita! We live in Prague, speak some Czech, however, English is understood and spoken.
Jewel Café Bar
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO