Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Jet Set kavárna Elektra

Duch prvorepublikové kavárny Elektra je nyní v moderním hávu. Čeká na Vás znamenité jídlo a vyhlášená káva. Moderní prostředí s prvky luxusu, příjemná a rychlá obsluha, bohaté menu, takto lze popsat ojedinělý prostor v centru Ostravy. Buďte si jistí, že tato kavárna vždy nabízí opravdovou porci originality i kvality, právě to může být jeden z důvodů, proč se k sem v budoucnu budete opět vracet.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Úžasné prostředí, výborná obsluha a ještě lepší káva. Jet Set Elektra je luxusní kavárna, která vás už při vstupu uchvátí svou výjimečnou atmosférou. Minulý měsíc jsem do ní zavítal poprvé a po té ještě minimálně dvakrát. Rozhodně doporučuji navštívit, ať už při příležitosti formální schůzky, tak při běžné schůzce s přítelem či přítelkyní. Za mě 5* ve všech kategoriích.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO