3 fotky

Jerry's Restaurant

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Hodnocení Jerry's Restaurant

 • Celkem:
 • Jídlo: 1
 • Personál: 3
 • Prostředí: 3

Jídlo zde patří mezi mé nejhorší zážitky z restaurací. Opečené brambory byly naštěstí poživatelné a celkem slušně okořeněné, ale zbytek hrůza - vysušené maso, připálená kukuřice a hořká cibule, to vše obalené v hnědém omastku. Hanba by mě fackovala, kdybych si něco takového dovolila někomu předložit. Aspoň že obsluha byla milá, ale celkový dojem a zkažený oběd to nezachránilo.

 • Celkem:
 • Jídlo: 2
 • Personál: 2
 • Prostředí: 3

Při přečtení recenze zde na RESTU a stránek Jerry's jsem se těšil na klasický US old style. O to větší bylo mé zklamání které v první řadě odvedla obsluha. Že se stane nehoda při servírování, chápu, že se prostě něco rozlije to pochopitelně chápu také, ale pak by mělo kromě omluvy následovat i to, že vezmu hadr a stůl utřu, toho jsme se bohužel za celý večer nedočkali. Co se jídla týká, marně se snažím pochopit co kdo vidí na burgeru De Luxe, naprosto nevýrazná chuť, hledal jsem chuť žampionů, marně, maso pochází patrně z Makra, vysušené bez chutí, s namletými kousky kostí a chrupavek, žemli bych tipoval na výrobek soudruha Bureše taktéž pocházející z prodejen Makro. Obloha a sestavení burgeru naprosto tragické! Dát do burgeru celý list salátu a připravit tak hostům zajímavý zážitek v podobě "střelby" vysušeným mletým masem je tedy opravdu věc. Co se burgerů týká, za něco stál alespoň Ranchero, tam byla minimálně cítit chuť opečené slaniny, když už tedy něco pak rozhodně tento burger, který ovšem dostanete v podprůměrné žemli, škoda, takový kousek by si zasloužil jiné, kvalitnější suroviny. Samostatnou kapitolou byl údajně domácí cheescake, což o to, domácí asi byl, ale s cheescekem to mělo společný jen ten název. Korpus z kupovaného lineckého, totálně rozmočený a vydávat polotučný tvaroh za sýr? To je trochu drzost, celé servírované přelité mraženými malinami a rybízem se syntetickou šlehačkou ze spreje a chemickým toppingem z lahve. Celou akci pak korunovala návštěva toalet, na pánském jsme jako muži už něčím otrlý ani tak výhrady neměli, za to něžnější polovičky nám dámské toalety doslova vyděsily. Mokrá podlaha s loužičkami a toaletní papír válející se v té vodě(?) moc prestiže asi nepřidá. K tomu všemu si připočtěte ještě absolutní absenci jakékoli reklamy nebo čehokoli co by usnadnilo podnik najít pokud jdete z jakékoli jiné strany než od hlavního vchodu. Suma sumárum, pár fotek na zdi, sedačky z červené koženky, která už taky něco pamatuje a potřebovala by údržbu Vám prostě z průměrné pizzerie, klasickou US old style restauraci neudělají ani omylem. Nemohu jinak než doporučit zvolit raději nějaký jiný podnik. Ceny sice na první pohled velmi přijatelné, ale ono to ani jinak nejde, tohle prostě za víc prodat nelze.

 • Stránka:
 • 1
 • 2

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace