Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Jelínkova vila

Rybí restaurace v hotelu Jelínkova vila nabízí svým návštěvníkům příjemné posezení v originálním interiéru ve stylu starého mlýna. V době výlovů servírují až 11 druhů čerstvých ryb a více než 40 tradičních i delikátních rybích specialit. Kromě ryb zde jídelní lístek obsahuje i pokrmy z jiných druhů mas.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super, skvělé, výborná restaurace, můžu jen doporučit, pri příští cestě rozhodně navštívím. Kousek od dálnice takže se návštěva určitě oplatí.Ještě jednou díky.
Restaurace Jelínkova vila
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní od pohodlného parkování, výtečného vlastního piva Harrach (mě osobně nejvíce zachutnalo řezáné). Neobvykle široká nabídka ryb, kde najdete vlastni sádky hned vedle vlastního pivovaru? Z jídel excelovala rybí polévka, dále jsme zvolili lína a amura. Vše výborné, navic s milou obsluhou. Za mě poprvé 5*
Restaurace Jelínkova vila Restaurace Jelínkova vila Restaurace Jelínkova vila
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO