Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Jednička

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Spíše hospoda než restaurace. Židle ve velmi zvláštním stavu - polovina židlí rozbitá. Nicméně dali jsme si 2 hamburgery a oba dva byli dobré a za dobrou cenu, takže se nejspíš někdy vrátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je v samém centru města, otevírací doba přívětivá a pivo dobré. Po rekonstrukci se věci změnily k horšímu, točený Staropramen je dobrý ale chybí mi tu Kozel, který tu dříve byl. Kuchyně je otevřená ale dobře větraná - zápach neproniká. V restauraci je všudypřítomný průvan. Na oběd po práci/škole dobré ale žádný chuťový zážitek nečekejte.
Restaurace Jednička
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Předností: dobrá poloha v centru města/stavebně oddělena kuřácká a nekuřácká část/točený Krakonoš/přijatalné ceny/krkonošské speciality Nedokonalosti: pomalá obsluha/průměrná kuchyně V sobotu odpoledne je lokál převážně neodsazen.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Přednosti: Velký Krakonoš za 20, vynikající česněčka, rozdělení na kuřáckou a nekuřáckou část (oddělenné místnosti), dobrá poloha v centru Trutnova Nevýhody: takové obyčejné, ale obstojné prostředí. Sice zdvořilý a ochotný personál, ale rád zapomíná obsluhovat, což v případě, že jdete na pivo Vám může vadit.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO