Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Jednička

Restaurace Na horské č.p.1 (známá jako „jednička“ dle čísla popisného), se nachází v centru města na pěší zóně, několik desítek metrů od Krakonošova náměstí. Její historie sahá již na počátek minulého století a patřila neodmyslitelně k Hotelu Hamburg, který byl branou do centra města. Restaurace je rozdělena do několika místností, ve kterých je možno pořádat akce dle přání našich hostů, ať už to jsou svatby, firemní akce, soukromé párty, nebo jiné společenské akce. Denní menu je zde nabízeno od 10.00 do 14.30.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Spíše hospoda než restaurace. Židle ve velmi zvláštním stavu - polovina židlí rozbitá. Nicméně dali jsme si 2 hamburgery a oba dva byli dobré a za dobrou cenu, takže se nejspíš někdy vrátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je v samém centru města, otevírací doba přívětivá a pivo dobré. Po rekonstrukci se věci změnily k horšímu, točený Staropramen je dobrý ale chybí mi tu Kozel, který tu dříve byl. Kuchyně je otevřená ale dobře větraná - zápach neproniká. V restauraci je všudypřítomný průvan. Na oběd po práci/škole dobré ale žádný chuťový zážitek nečekejte.
Restaurace Jednička
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Předností: dobrá poloha v centru města/stavebně oddělena kuřácká a nekuřácká část/točený Krakonoš/přijatalné ceny/krkonošské speciality Nedokonalosti: pomalá obsluha/průměrná kuchyně V sobotu odpoledne je lokál převážně neodsazen.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO