3 fotky

Restaurace Jednička

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Jednička

Restaurace Na horské č.p.1 (známá jako „jednička“ dle čísla popisného), se nachází v centru města na pěší zóně, několik desítek metrů od Krakonošova náměstí. Její historie sahá již na počátek minulého století a patřila neodmyslitelně k Hotelu Hamburg, který byl branou do centra města. Restaurace je rozdělena do několika místností, ve kterých je možno pořádat akce dle přání našich hostů, ať už to jsou svatby, firemní akce, soukromé párty, nebo jiné společenské akce. Denní menu je zde nabízeno od 10.00 do 14.30.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Restaurace je v samém centru města, otevírací doba přívětivá a pivo dobré. Po rekonstrukci se věci změnily k horšímu, točený Staropramen je dobrý ale chybí mi tu Kozel, který tu dříve byl. Kuchyně je otevřená ale dobře větraná - zápach neproniká. V restauraci je všudypřítomný průvan. Na oběd po práci/škole dobré ale žádný chuťový zážitek nečekejte.

  • Restaurace Jednička
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace