Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 453x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Jedna Báseň Bohunice

Stylová nekuřácká restaurace v Bohunicích v Brně se zaměřením na moderní gastronomii za nepředražené ceny. Jídla jsou připravována z kvalitních sezónních a čerstvých surovin převážně od tuzemských chovatelů a farmářů. Těšit se můžete na denní menu, a to i pokud nejíte lepek či jste vegetariáni. 

Recenze restaurace

Celkově    
personál 5
prostředí 3
jídlo 1
Bohužel od poslední návštěvy došlo ke skutečnému poklesu. Personál byl vynikající, ale jídlo a prostředí značně pokulhává. Hráškové rizoto s krevetami, které nebyly vyloupane, to jsem snad ještě neviděl Druhé jídlo Burger byl evidentně připaleny. Takže nespokojenost a pravděpodobně naše poslední návštěva
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Carpaccio slušné. Roštěnec s demi glace a hranolky parádní, domácí hranolky byly vážně výborné. Panenka se smrži a s brambory byla fajn, žel snoubenec umí stejné jídlo zcela dokonale, tak máme laťku jinde. Na závěr kokosová panna cotta, chladivá, fajn, jen trochu zbytečně velká. Velmi ale oceňuji, že je ve vegan provedení! Obsluha moc milá.
Restaurace Jedna Báseň Bohunice
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jak už sám název restaurace napovídá, návštěva je vždy velmi příjemným zážitkem, prostředí je vzdušné, voda na stole zdarma, jídlo výborné, ač se jedná třeba jen o salát a pánská obsluha moc fajn a milá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO