Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Jazz Fresh Café

Designová kavárna v sousedství mateřského Jazz Tibet Clubu, v samém srdci historické Olomouce. V Jazz Fresh Café ochutnáte z rukou proškolených baristů nejen vynikající výběrovou kávu z německé pražírny The Barn - takovou, která bude zrovna v aktuální sklizni, ale také pravidelně obměňovanou nabídku jednodruhových káv z dalších vyhlášených pražíren. Samozřejmostí jsou kávové speciality a také možnost vyzkoušet kromě espressa i další způsoby přípravy kávy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Toasty bohužel suché, v ochutnané variantě byl jen sýr a šunka na suchém toastu (oblohu mít nemusím, takže to my nevadilo, ovšem toast opravdu "drhl" v krku), nicméně dezerty a nápoje jsou skvělé. Obsluha byla též v pořádku. Milé prostředí. A k tomu i dobrá vína.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná kavárna v centru. Na zahrádce trochu ruší často projíždějící auta, ale já jsem na to citlivka. Moc jsme si pochutnali na domácí limonádě a dezerty ke kávě mají skvělé.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO