Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Jazz Dock

Jazzové a bluesové pódium pražské hudební scény podporující autorské hraní, mladé umělce a progresivní tvorbu - při poslechu hudby se můžete občerstvit různými saláty, zeleninovými jídly, sandwichy, tapas anebo speciálním Jazz Hot Dogem/Burgrem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
I have been to Jazz Dock a few times, almost always to enjoy a concert there. There I discovered one of my now favourite fusion - Latin jazz bands. Very nice place, original location and always a pleasure to get there.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do Jazz Docku chodím už léta, líbí se mi prostředí podniku i výhled na Vltavu, nabídka nápojů i jídla, které je vždy vynikající. Každý den pořádají koncerty interpretů z různých žánrů. Otevírací doba je do brzkých ranních hodin a dá se zde platit kartou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Všechno úžasné,personál velmi milý a vstřícný.Děkujeme za super zážitky.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO