Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Jazz & Blues Club Ungelt

Ungelt, zvaný též Týnský dvůr, je významnou historickou stavbou Starého Města. V minulosti tvořil nezávislý právnický subjekt, podléhající autoritě českého knížete, později českého krále. Byly zde vybírány celní poplatky (ungelt) určené přímo králově pokladně. Každý cizí kupec musel projít tímto dvorem k proclení svého zboží. Pražané nazývali Ungelt veselým dvorem. Kupci zde pořádali bujaré večírky. V klubu jsou pořádány koncerty každý den. Kapacita klubu je 50 míst k sezení v koncertní místnosti, 40 míst je v barové části klubu. V létě je k dispozici útulná zahrádka s výhledem na Týn pro 30 osob. Koncertní část klubu je nekuřácká, barová je kuřácká. Součástí klubu je restaurace s 50 místy, která nabízí příjemné posezení ve dvou klenutých místnostech.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO