Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Jazz & Blues Club Ungelt

Klub a restaurace v jednom.
Jsou zde pořádány koncerty každý den. Kapacita klubu je 50 míst k sezení v koncertní místnosti, 40 míst je v barové části klubu. V létě je k dispozici útulná zahrádka s výhledem na Týn pro 30 osob. Součástí klubu je restaurace s 50 místy, která nabízí příjemné posezení ve dvou klenutých místnostech.
Ungelt, zvaný též Týnský dvůr, je významnou historickou stavbou Starého Města. V minulosti tvořil nezávislý právnický subjekt, podléhající autoritě českého knížete, později českého krále. Byly zde vybírány celní poplatky (ungelt) určené přímo králově pokladně. Každý cizí kupec musel projít tímto dvorem k proclení svého zboží. Pražané nazývali Ungelt veselým dvorem. Kupci zde pořádali bujaré večírky.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno