Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotky

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Jazz & Blues Club Ungelt

Klub a restaurace v jednom.
Jsou zde pořádány koncerty každý den. Kapacita klubu je 50 míst k sezení v koncertní místnosti, 40 míst je v barové části klubu. V létě je k dispozici útulná zahrádka s výhledem na Týn pro 30 osob. Součástí klubu je restaurace s 50 místy, která nabízí příjemné posezení ve dvou klenutých místnostech.
Ungelt, zvaný též Týnský dvůr, je významnou historickou stavbou Starého Města. V minulosti tvořil nezávislý právnický subjekt, podléhající autoritě českého knížete, později českého krále. Byly zde vybírány celní poplatky (ungelt) určené přímo králově pokladně. Každý cizí kupec musel projít tímto dvorem k proclení svého zboží. Pražané nazývali Ungelt veselým dvorem. Kupci zde pořádali bujaré večírky.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

Zadražil
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno