Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace James Dean

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Prostredie viac než zaujímavé, konkurencia sa hľadá ťažko. Autentické originály prehrávačov starých platní, automat na cigarety a kopec ďalších. Hneď po vstupe máte pocit, že ste v USA. No ale potom príde na rad burger. Cena aj s hranolkami a dresingom s ľahkosťou preskočí tri stovky. To sa ešte zvládnuť dá vzhľadom na lokalitu. No kvalita tomu akosi nezodpovedá. Bol som v polke burgru (a to nie som žiaden pomalý jedák) a spodná žemľa bola premočená. Chuťovo ma tak isto burger neohúril. Celkový pocit bol zmiešaný. Hovorím, že sa oplatí zažiť atmosféru, ale na burger tam už nezablúdim.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V James Deanovi jsem nebyla poprvé, jednou jsem zde byla na snídani a nadchlo mě jak prostředí, tak jídlo! Musela jsem samozřejmě do Deana zajít i večer a jsem naprosto spokojená, dala jsem si hamburger (vynikající)!
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO