Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 119x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace James Dean

Zveme Vás do originální americké diner restaurace v samotném centru Prahy. Již při vstupu do vzdušného a dobově stylového interiéru Vás ohromí monumentální sloup, obložený mozaikou, která je ručně poskládaná ze 60.000 kousků štípané keramiky, které dohromady tvoří vyobrazení Jamese Deana a Marilyn Monroe. Tato hodinářská práce trvala akademickému mistrovi 3 měsíce! Příjemné posezení Vám zaručí autentický US diner style nábytek, inspirovaný sedačkami z Chevroletu Bel Air z roku 1952, vyrobený na zakázku pro James Dean Restaurant.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
BBQ křídla nikdy nezklamou. Za ne tak hroznou cenu vám tady naservírují 12 lahodných kousků utopených v nasládlé omáčce. Po ruce máte také blue cheese dip do kterého můžete namáčet zeleninu. Prostředí je stylové (hlavně záchody), obsluha je fajn a drinky lahodné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Vše ladilo, vše do sebe skvěle zapadalo. pokud máte rádi retro, budete ho plni i na toaletách. vše však se vkusem a elegancí. personál - zejména pro pány - naprosto okouzlující. Příště prosím myslet i na ženy a poslat angažovat svalovce :) burgry výtečné a těstoviny skvělé. doporučuji rezervaci, neb bylo narváno.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO