Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 734x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Jáma

Restaurace Jáma je autentická americká restaurace s akčním duchem, výbornou americkou a mexickou kuchyní, nakažlivou dobrou náladou, skvělou hudbou a přátelským personálem. Dělají tu jedny z nejlepších hamburgerů v Praze přes 21 let!

Restaurace Jáma leží v centru Prahy jen pár kroků od Václavského náměstí. Už od svého otevření v roce 1994 je synonymem pro skvělou zábavu. Užijete si nekonečné párty, sportovní přenosy a nejrůznější večírky. V originálním interiéru plném plakátů hudebních ikon od Rolling Stones přes B. B. Kinga až po Björk se tu setkávají Pražané i turisté z celého světa.

Vedle proslulých hamburgerů v menu najdete výborná křidélka, šťavnaté steaky, sendviče nebo saláty. Ochutnat můžete i pikantní Mexiko – fajitas, burritos, quesadillas nebo wrapy.

Na své si přijdou milovníci piva, v Jámě čepují třináct druhů. Největšími bestsellery jsou Lobkowicz 12 a Zemská nefiltrovaná 10. Své příznivce si získaly i minipivovary Matuška nebo Permon.

Co se týče koktejlů, má Jáma pestrý výběr. Oblíbené jsou samozřejmě Aperol Spritz a hlavně pravý americký koktejl Manhattan z Rittenhouse Rye whisky.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
The stuff is really nice, placement of the restaurant is great, the quality of meat is terrific. I'd give them 5 start if not the fact that my steak was not equally cooked - half was medium, half was close to rare.. Definitely a place to go to, I'll come back again for sure!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tentokrát se nám v Jámě opravdu líbilo, nejen proto, že jsme se sešli v plné sestavě. Pivo a jídlo chutnalo všem, obsluha stíhala rychle nosit. Vše ok, tento podnik v centru Prahu doporučuji.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsem navštívila po 8 letech a naprosto nic se v ní nezměnilo. Kromě obsluhy, která se pohnula k horšímu. Arogantní tón, neprofesionální návyky při debarasu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO