Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 445x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Jáma Steakhouse

Vyhlášené steaky a burgery, velký výběr piva, přátelská atmosféra, milý personál a luxusní poloha v centru Prahy – to je Jáma Steakhouse.

Specialitou podniku jsou úžasné steaky, které tu připravují z kvalitního masa ze špičkových chovů z Argentiny, Uruguaye nebo Irska. K největším hitům patří i legendární Jáma burgery.

Restauraci vládne pohodová atmosféra, zdi zdobí plakáty s kapelami Beatles, Foo Fighters, Red Hot Chili Peppers nebo herečkou Audrey Hepburn. Stylová je také hudební kulisa – těšte se na Elvise, Monkees, Sinatru nebo Cashe. Žije to tu rock’n’rollem, oldies i country.

Čím tu uhasíte žízeň? Jáma Steakhouse nabízí šest druhů čepovaných piv a výběr vín z Česka, Argentiny, Španělska a Chile.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
obsluha rychlá, jídlo brzo na stole, maso a omáčky výborné... určitě přijdeme znova :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vážená vedení restaurace rád bych odcházel s pocitem, že vaše restaurace je místo, kam se chci vrátit. Bohužel tomu tak není. A může zato jedna, dalo by se říci malichernost, která na nás čekala při odchodu z restaurace. Obsluha nám sdělila, že není možné platit účet zvlášť. Proboha kde to jsme?! Tohle prostě považuji za vrchol nevstřícného přístupu k zákazníkovi. Díky této drobnosti, jsem z restaurace odešel s pocitem, že sem již nikdy nechci vrátit. Děkuji za dobré jídlo, ale byl jsem u vás naposledy.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvělé, příjemné servírky, milé prostředí, vynikající jídlo. Rádi se sem znovu vrátíme. :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO