Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 217x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Jakoby

Jakoby je příjemná moderní restaurace a pivní bar přímo v centru Brna. Vedle špičkové kuchyně patří k trumfům podniku také útulný moderní interiér a pozorná obsluha. „Každý den se snažíme, aby příběhy vašich dobrých dnů nesly příchuť Jakoby,” říká zdejší motto.

V Jakoby si vychutnáte mezinárodní a české speciality. Myslí tu také na vegetariány a hosty s bezlepkovou dietou. Šéfkuchařem restaurace je Ondra Kolbábek. Vařil v hotelu Prestige Imperial ve sladké Francii, šéfoval chutím Golf Hotelu Austerlitz v napoleonském Slavkově nebo v secesním domě Brabander založeném za císaře pána.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Právě probíhal nějaký retro týden a vše připomínalo r. 1973, vtipný jídelníček se starými (přeškrtlými) cenami apod. Výborný tatarák s topinkami jsme s chutí snědli a vyrazili vedle k Bolkovi do divadla. Vše bylo fajn, milá obsluha - na to jsme tu zvyklí ;)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde na příjemném nedělním obědě. Ocenili bychom, kdyby nabídka jídel zahrnovala více ryb či bezmasých pokrmů. Krutony v polévce byly lehce nahořklé, jinak byla všechna jídla velmi dobrá.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO