Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 240x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Jakoby

Jakoby je příjemná moderní restaurace a pivní bar přímo v centru Brna. Vedle špičkové kuchyně patří k trumfům podniku také útulný moderní interiér a pozorná obsluha. „Každý den se snažíme, aby příběhy vašich dobrých dnů nesly příchuť Jakoby,” říká zdejší motto.

V Jakoby si vychutnáte mezinárodní a české speciality. Myslí tu také na vegetariány a hosty s bezlepkovou dietou. Šéfkuchařem restaurace je Ondra Kolbábek. Vařil v hotelu Prestige Imperial ve sladké Francii, šéfoval chutím Golf Hotelu Austerlitz v napoleonském Slavkově nebo v secesním domě Brabander založeném za císaře pána.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná útulná restaurace. Je tu vždy milá obsluha s úsměvem na tváři a ochotou maximálně vyhovět . Dali jsme si vývar a salát s krevetami, na závěr kafíčko a potom rovnou k Bolkovi do divadla. Děkujeme za fajn hodinku u vás ;)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jakoby je hezká, čistá restaurace s příjemnou atmosférou a skvělým personálem. I přestože byla restaurace téměř plná, čekali jsme na jídlo velmi krátkou dobu. Jídlu se nedalo nic vytknout, stejně tak výbornému pivu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO