Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna J&T Banka café Brno

Architektonicky moderní kavárna ze sítě J&T BANKA Café s námětem „Hory a hvězdy“ od známého architekta Petra Hrůši navazuje na to nejlepší, co regionálně silný funkcionalismus v Brně nabízí. V interiéru použité vzácné materiály, jako kararský mramor či makasar, spolu s originálními obrazy akademické malířky Markéty Jelenové v podobě Zlatého pole a hor, vytváří z kavárny to správné místo pro setkávání společenských elit.

 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí kavárny se mi moc líbilo, na pracovní schůzky se hodí. Je zde klid. Obsluha byla příjemná a docela i rychlá. Kávu mají také dobrou, nic jiného jsem neochutnala. Můžu doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Štýlová zaujímavá kaviareň, dostatočne priestranná, nepreplnená ľudmi. Výhodná poloha pri Vaňkovke, kde sa dá v pohode parkovať. Káva bola krásne naservírovaná a výborná.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO