Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Irish Pub O'Hara

Irish Pub O´Hara je restaurací i pubem zároveň. Během dne i večera nabízí pokrmy z čerstvých surovin pestrých chutí, které pro Vás připravuje tým pod vedením šéfkuchaře Pavla Bezruče. Po soumraku se Irish Pub O´Hara stává oblíbeným místem setkávání všech přátel a nevázané zábavy. Zbrusu nové prostory a nejmodernější technologie přípravy piva pozvednou Váš zážitek z návštěvy u nás na novou úroveň. Přijďte k nám i Vy nasát atmosféru dávného Irska.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jednoduchy a přehledný jidelni lístek, který nabízí skvěla jídla. Široký výběr tocenych piv. Irske a skotske whisky. Příjemný personál a stylové prostredi tematické restaurace.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je na výhodném místě blízko centra. Obsluha byla milá a rychlá. Jídlo velmi dobré. Pivo průměrné. Uplatňovala jsem v restauraci voucher za kredity z Restu, bohužel personál nebyl informován o této možnosti, ale ochotně vše vyřešili a vytelefonovali.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO