Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

1 fotka
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Internetová kavárna Nico

Kavárna Nico je v provozu již od roku 2004. Začátkem roku 2009 provozovna prošla důkladnou rekonstrukcí a změnami. Mezi doplňkové služby patří i telefonování do celého světa za nejnižší ceny na trhu. Můžete si zatelefonovat až na druhý konec světa za cenu opravdu zajímavou, která se pohybuje neuvěřitelně kolem třech korun za minutu. Cenově zvýhodněno je i telefonování do mobilních sítí.

Mezi další naše služby, které bychom Vám rádi nabídli, patří barevné i černobílé kopírování. Tisk nabízejí při větším počtu za sníženou, předem dohodnutou cenu, která Vás určitě zaujme. Můžeme také nabídnout tvorbu webových stránek a prezentací na míru dle vašeho přání.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba