Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Ingot

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Dnes holandský řízek s bramborovou kaší a brokolicový krém/ obojí výborné, nemám výhrad/za CZK 89,- luxusní. V rámci rychlého oběda v týdnu Ok. Hudbu bych nenechává hrát ta hlasitě - obecně pouštět radio v restauraci mi nesedí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi rychlá a příjemná obsluha.Polední menu chutné.
Restaurace Ingot
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jednalo se i naši první návštěvu této restaurace, ve městě jsme bydleli z důvodu biatlonových závodů a restaurace nám byla doporučena jako nejlepší ve městě- musíme potvrdit, že vše bylo super- jen byly malinko zmatky s rezervací, ale jinak jídlo prostředí na výbornou
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí, přestože je kuřácké, je solidní díky výkonné vzduchotechnice. Obsluha poměrně chladná a jakoby bez zájmu. Reakční časy mají zdlouhavé a jednou dokonce mou objednávku zcela ignorují. K pití Gambrinus 11° Excelent. K jídlu silná česnečka se šunkou, podávaná s chlebovými krutony a uzeným sýrem. Zajímavé řešení, kdy jsou krutony, respektive topinky, umístěny společně s nastrouhaným sýrem mimo samotnou polévku a host si sýr do ní sám přidá podle chuti, je neotřelé a originální. Česnečka jako taková už pak ovšem ničím dalším nepřekvapí, což je docela škoda. Hlavní chod, kuřecí prsíčko nadívané ricottou a listovým špenátem s mačkanými bramborami s cibulkou, je kompromisem. Původně jsem si totiž myslel na pořádný steak s nějakou peprnou omáčkou, jenže tady bohužel nic takového v nabídce nemají. Možná toto prvotní zklamání malinko ovlivňuje i můj přístup k předloženému pokrmu. Ať se totiž snažím sebevíc, přiřknout mu status plnohodnotné náhrady prostě nejde. Kuřecí maso je unavené. Nepomáhá ani originální nádivka či solidní omáčka. Nejpovedenější položkou jsou tak nakonec šťouchané brambory proložené mladou cibulkou. Ty mi chutnají, zbytek je sotva průměrný. Protože se druhého objednaného piva ne a ne dočkat, končím espressem ze 100% arabiky značky Asim Caffé. To naštěstí číšník donese. Ingot Originál 1869 má možná dobrý koncept, ale už ne tak solidní provedení. Moje očekávání bohužel tentokráte nebyla naplněna.
Restaurace Ingot Restaurace Ingot Restaurace Ingot
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 2
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO