Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Industrial Cafe

Nechte se unésti časem a okouzliti stylovou kavárnou a její chutnou nabídkou. Industrial Cafe vnáší do města esenci nonšalance prvorepublikového kavárenského života. Zub času se zastavil, vrátil se k poctivosti, chuti a stylu. Kavárna Industrial měla své místo v Ostravě - Vítkovicích v třicátých letech minulého století a dnešní návrat visel ve vzduchu jako všudypřítomný prach... Interiér kavárny, který navrhovala Ing. Arch. Kateřina Trávničková, je inspirován tvorbou Josefa Gočára. V kavárně se můžete usadit do pohodlných sofa, které jsou věrnou kopií původního dobového nábytku. V interiéru najdete také originální kusy nábytku z počátku minulého století - rondokubistický sedací nábytek je dílem žáků Jana Kotěry, židle byly původně součástí interiéru prvorepublikové kavárny v Praze.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Klidné a příjemné prostředí pro posezení s přáteli :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Kavárna Industrial je naší oblíbenou z hlavně důvodu krásného kavárenského prostředí, jako za starých časů :-) Dobré občerstvení domácí výroby a jako bonus milá a vstřícná obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Vynikající kavárna, jen horká čokoláda nebyla čokoláda, ale puding.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO