Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 18x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Indická restaurace Tandoor Tábor

Indická restaurace Tandoor Vám nabízí neobvyklou a výtečnou kuchyni. Na své si přijdou zejména milovníci orientálních chutí a i vegetariáni, pro které je připravena pestrá nabídka bezmasých pokrmů, které jinde neochutnají. V restauraci se nekouří, proto je návštěva zde vhodná i pro rodiny s dětmi. Pro děti jsou na výběr různé omáčky jemné chuti a jako příloha se velmi dobře hodí některé druhy indických placek. K přípravě pokrmů tu používají speciální indickou pec "tandoor" (odtud plyne i název podniku).

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Ta nejlepší indická restaurace, v jaké jsem doposud byl - pro mě nemá konkurenci ani v pražských restauracích. Jídlo je výborné - doporučuji chicken vindaloo nebo chill, chicken madras, chicken masala nebo třeba chicken tandoori tikka. Obsluha velmi milá, prostředí příjemné. Doporučuji rezervaci, často zde bývá plno.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Návštěva v táborská indické restauraci byla vskutku nahlédnutím do světa indické kuchyně. Myslím, že by neměla uniknout nikomu, kdo rád zkouší něco exotického a přitom kvalitního.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Indická restaurace v Táboře opět nezklamala. Jídlo v této restauraci = opravdu jedinečná kombinace exotických chutí. Navíc porce jsou tak obrovské, že není možné se nepřejíst. Myslím, že Martina Svatek má v Táboře překvapivou konkurenci :-). Opravdu upřímně se těším na další návštěvu!!!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO