Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Satyam

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí, i když do vnitřku restaurace se dostat je trošku oříšek. Ale nebojte, každý jej hned rozlouskne. Pokrmy jsou na velmi dobré úrovni. Když jsem zde byla poprvé, některých jídel jsem se bála. Ovšem to hned přešlo a pravidelně se sem vracím. Stále spokojena. Mohu jen doporučit.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Jedna z nejlepších brněnských indických restaurací. Výborný naan, i když tentokrát byl trošku sušší. Butter chicken na jedničku. Prostředí je takové obyčejné, jak to v indických restaurací bývá, ale jídlo to vždy dožene.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo velmi dobré,i když musíme příště zkusit něco úplně jiného z jídel, měl jsem jiné jídlo ale přišlo mi chuťově stejné jen míň ostré než to první. Doporučuji
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající gurmánský zážitek,pokud budeme poblíž,určitě se rádi vrátíme,jídlo vynikající,prostředí dokonalé stylové,ceny perfektní! Určitě doporučuji navštívit !
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Rozhodně nejčistší a nejútulnější indická restaurace v Brně. Personál rovněž velmi ochotný a navíc stylově oblečený. K tomu velmi chutné jídlo, rozhodně jsem zde nebyl naposledy.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO