Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Satyam

Restaurace je zaměřena na typickou indickou kuchyni, využívající spoustu druhů koření. V jídelním lístku naleznete speciality z kuřecího, jehněčího, rybího masa a vegetariánské pokrmy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí, i když do vnitřku restaurace se dostat je trošku oříšek. Ale nebojte, každý jej hned rozlouskne. Pokrmy jsou na velmi dobré úrovni. Když jsem zde byla poprvé, některých jídel jsem se bála. Ovšem to hned přešlo a pravidelně se sem vracím. Stále spokojena. Mohu jen doporučit.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Jedna z nejlepších brněnských indických restaurací. Výborný naan, i když tentokrát byl trošku sušší. Butter chicken na jedničku. Prostředí je takové obyčejné, jak to v indických restaurací bývá, ale jídlo to vždy dožene.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO