Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

10 fotek
Podnik dočasně nepřijímá rezervace z Restu

Dne 12. března byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 11. dubna a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

Na mapě

Informace Indická restaurace Mayur

Indická restaurace Mayur sídlí v srdci Prahy jen pár kroků od Václavského náměstí. Co je úctyhodné, bez přerušení je otevřena už od roku 1978.

Všechna jídla tu připravují podle receptur královské kuchyně Moghalské dynastie, která vládla v Indii po celá staletí. Názvy některých jídel nesou jména indických králů, královen a princezen. Tato kuchyně se proto nazývána Mughlai - je silně kořeněná, aromatická a mísí se v ní fantastické orientální chuti.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 1
  • Prostředí: 1

Tragedie... Dopředu předesílám, že dnes nebudu hodnotit jídlo jako takové, neb jsem se k němu vůbec nedostal. Již jednou jsem pojal nápad tento podnik navštívit po letech. V půl 12 jsem na dveřích zjistil, že mají otevřeno od 12hod. Zklamaní, ale pochopil jsem. Dnes v neděli jsem to zkusil po druhé. Otevřeno od 13hod. Tak to už nechápu vůbec... Buďto chci podávat obědy a otevřu v 11 hod nebo nechci a otevřu v 17hod... Budiž, ve 13:05hod židle ve dveřích... Na dotaz zda je otevřeno přišla odpověď, že až dorazí číšník... Pak to pro jistotu rovnou zamlkli. Omluva nic, na dveřích nic. Tak pokud ode mě chtějí za jídlo 265-275Kč bez příloh měli by se podle toho chovat. Nemám ve zvyku stát přede dveřmi a čekat na číšníka v takto drahém podniku. MĚ UŽ TADY NIKDY NEUVIDÍ

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno