Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 150x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Indická restaurace Everest Plzeň

Přehled hodnocení
96% celkově
92% personál
83% prostředí
95% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 116x
4 27x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídla Sahi Paneer a Soya Lemon nás naprosto nadchla. Plzeň by byla bez této restaurace mnohem smutnější. Děkujeme za příjemnou obsluhu a vynikající jídlo. Přijdeme zase :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Everest zatím nikdy nezklamal. Výborné a příjemné prostředí, příjemná obsluha, vynikající jídlo. Jen doporučuji dělat rezervaci, bývá dost plno a místo v nejfrekventonější dobu špatně seženete
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající večeře se skvělou obsluhou. Tentokrát jsem ochutnala Sahi Paneer a nesmírně jsem si pochutnala. Jedná se o kousky sýra s výborné, trochu nasládlé omáčce. Doporučuji. Děkujeme za příjemnou večeři.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na Everest nedam dopustit. Nejlepsi indicka restaurace v Plzni! Strasne mila a rychla obsluha,vzdy perfektni jidlo. Skvela dostupnost a bezproblemove parkovani!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná indická restaurace se zajímavou atmosférou. Chodíme sem už dlouho.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do 14:30 podávají polední menu, ze kterého si rozhodně vyberete. Kvalita je úplně stejná jako obvykle (perfektní), jen porce je o trochu menší, což je dobře, protože člověk neodchází totálně přejedený :) Vynikající jídlo, díky.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jako vždy perfektní jídlo, které stojí za to pravidelně konzumovat :) Obsluha je nesmírně ochotná a milá, velmi rádi se sem vracíme nejen kvůli jídlu, ale i kvůli skvělé obsluze. Podle mého názoru je tohle nejlepší indická restaurace v Plzni. Bez rezervace se sem jen těžko dostanete - a to ne náhodou.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Jídlo jako vždy excelentní a k tomu skvělý mangový džus. Obsluha je milá a není žádný problém s různými drobnými úpravami jídel či jejich kombinací. Dlouhodobou kvalitu dokládá neustálá obsazenost - bez rezervace ani nevyrážejte :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Již jsem tu dva roky nebyl a posun kupředu.Nejdříve mi překvapilo, že bez rezervace bychom si ani nesedli. Když nám přinesli jídlo, tak již jsem věděl proč. Brzo se zas ukážu.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jako vždy náštěva restaurace nezklamala, hned po příchodu nás ovanula libá vůně indického koření, bylo poměrně plno, takže obsluha nebyla tak rychlá, každopádně objednané jídlo bylo výborné a už se těšíme na příště!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO