Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 102x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Indická restaurace Everest Praha

Přehled hodnocení
91% celkově
92% personál
74% prostředí
92% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 58x
4 37x
3 6x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
We have visited many Indian restaurant in Prague. The food is usually very good in these restaurants, but at Everest it’s even better than that. Taste and texture in the food is marvelous in all the right ways. The spiciness of the food is amazing. The restaurant is clean and pleasant, and the personal is nice and English is no problem at all. We only ate vegetarian dishes when we visited and they ware amazing, so it’s a very good place to have dinner if you don’t eat meat. We really recommend this restaurant.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Indickou restauraci Everest máme jen kousek od baráku a velmi rádi ji navštěvujeme. Rozhodně vám tam bude chutnat, protože jídlo je plné zajímavých chutí. Velkou předností této restaurace je velmi rychle donesené jídlo.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Prostredi restaurace prumerne, trochu mi vadilo tmave zarizeni v sklepni mistnosti, nic hezkeho nebo utulneho. Ale personal moc ochotny, rychly a hlavne jidlo vyborne. Nevybirala jsem z menu ale popsala jsem slovy jidlo ktere si pamatuji z Indie a moc mi tam chutnalo. Cisnik mi dle popisu prinesl presne to jidlo a chut byla identicka takze velka spokojenost, mohu jen doporucit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
still my favourite indian place in prague; service is great and food is very good (though my stomach might not agree). recommended if you're feeling adventurous!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
I když prostředí není přímo útulné, kvalita a chuť jídla to plně vykompenzuje, naopak, celkový dojem je vskutku "pražsky indický". Rádi se vrátíme, jen vynecháme předkrm, neboť jen jeden chod by byval byl plně dostačující.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Zahrádka ve vnitrobloku, ve které je radost posedět. Jídlo Vám je doneseno opravdu rychle a je vynikající. Z jedné porce jídla se opravdu najíte a rozhodně nebudete odcházet hladový.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Milá obsluha, dobrá polévka, velmi dobrý předkrm! Vynikající hlavní jídla, ze kterých se opravdu najíte! Objednala jsem si Chicken Tikka Masalu a musím se přiznat, že jsem ji v životě nejedla tak pálivou (původně jsem žila z jiných restaurací v domnění, že toto jídlo není pálivé vůbec) ...
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Poprvé jsem se odhodlal zkusit něco jiného než butter chicken a rozhodne jsem neudělal chybu. V Everestu nemůžete vybrat špatně. Navíc nemají žádný problem s přijímáním Restu voucheru.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO